• Ліплення середня група ліс гриби ягоди. Конспект нод з ліплення в середній групі гриби. Пальчикова гімнастика «Пішли пальці по гриби»

    11.10.2019

    « Гриби в осінньому лісі »
    Конспект НСД з ліплення в середній групі дитячого садка

    мета: навчиться ліпити гриби конструктивним способом з двох частин.

    завдання:

    Навчальні:

      Продовжувати вчити прийомам розкочування пластиліну в кулю і сплющивания; вчити поєднувати дві деталі разом;

      уточнити і розширити знання дітей про осінню пору;

      узагальнити уявлення дітей про їстівних і неїстівних грибах;

      активізувати словник дітей на тему «Гриби» (мухомор, підосичники, підберезник, білий гриб);

      удосконалювати вміння дітей уважно слухати і відповідати на питання.

    Розвиваючі:розвивати пізнавальний інтерес дітей, увагу і творчість.

    виховні:виховувати у дошкільнят дбайливе ставлення до природи, прагнення допомагати іншим у важких ситуаціях.

    Попередня робота: цільові прогулянки в ліс, розучування віршів про осінь, читання творів художньої літератури.

    устаткування: Музична іграшка їжачок, муляжі мухомора, підосичники, підберезники і лисички, сухі листочки і травинки; дошки для ліплення, стеки, пластилін різних кольорів за кількістю дітей.

    Діти входять в студію образотворчої діяльності, де заздалегідь все оформлено у вигляді осіннього лісу.

    Хлопці, сьогодні я запрошую вас прогулятися по казковому осінньому лісі. А ви коли-небудь гуляли в цьому осінньому лісі? (Відповіді дітей.)

    Що можна побачити в лісі восени? (Відповіді.)

    А ось, що відбувається в нашому казковому осінньому лісі. Повторюйте всі рухи за мною:

    Вітер дме не поспішаючи ( діти дмуть) Тихо листям шурхотом ( кажуть звук [ш]) Де листок до листка прилип ( ляскають) З'явився диво-гриб ( піднімають руки вгору) Хто знайшов його друзі? ( знизують плечима) Через пенёчка вихователь дістає іграшкового їжачка і озвучує його: «Ну звичайно, - це я!» ( Далі вихователь говорить за їжачка, кілька змінюючи тембр голосу).

    Їжачок наш пихкає: «фу-фу! Я гриби, друзі, люблю І ось цей ось грибок Покладу я в кузовок » (Бере мухомор і кладе в кузовок)

    Діти помічають, що цей гриб не можна їсти, а якщо не помічають, то вихователь сам запитує у них, як цей гриб називається, чи можна його їсти і чому.

    Їжачок скаржиться дітям, що в лісі він знайшов лише кілька грибочків, а вдома на нього чекають малюки ежата і сподіваються на те, що він принесе їм багато грибів.

    Вихователь ставить перед дітьми проблемне питання: як допомогти їжакові? Діти самі пропонують варіанти допомоги (пошукати гриби разом, зробити їх з пластиліну та ін.). Всі варіанти вирішення проблеми обов'язково потрібно спробувати здійснити на практиці. Для цього вихователь просить їжачка показати всі зібрані ним гриби. Далі все разом уважно розглядають їх і називають, визначають їстівні вони чи ні. Вихователь звертає увагу дітей на те, що всі зібрані їжачком гриби складаються з двох частин: ніжки та капелюшки.

    Діти шукають гриби і, не знайшовши нічого підходящого, вирішують зробити їх самостійно з пластиліну. Потім, разом з їжачком проходять до столів і, після відповідного показу вихователем необхідних прийомів роботи з пластиліном, самостійно вибирають відповідний колір пластиліну і приступають до роботи. Щоб грибочки виглядали, як тільки що зібрані, дітям пропонується прикрасити їх сухими листочками, сосновими голками і травами.

    Під величезною сосною,

    На галявинці на лісовій,

    Купа листя де лежить,

    З кузавочком їжак варто.

    До їжакові ми підійдемо

    І гриби преподнесём.

    Їжачок уважно розглядає всі грибочки, цікавиться, чи немає серед них отруйних, запитує у кожного, який грибок він робив, зазначає, які різні і красиві грибочки у всіх вийшли. Потім діти складають всі свої вироби їжакові в кузовок, а він віддячує їм, прощається і йде.

    Вихователь ще раз згадує з дітьми, що нового вони сьогодні дізналися на занятті, відзначає позитивні моменти в роботі кожної дитини і дякує всім за старання.

    Конспект НСД в 2-ій молодшій групі на тему: Овочі

    мета: Формувати у дітей інтерес до знань про овочі через інтеграції освітніх областей: Пізнання, художня творчість.

    завдання:

    Дати елементарні уявлення про овочі; кольорі овочів;

    Закріпити знання про місце зростання;

    Розвивати почуття колективізму;

    Закріпити уявлення дітей про заготівлю овочів на зиму;

    Формувати вміння наклеювати готові форми овочів.

    Попередня робота:

    Розгляд ілюстрацій овочів;

    Читання казки «Пих», віршів про овочі;

    Сюжетно - рольова гра «Магазин овочів»

    матеріали: Картина із зображенням городу; овочі та фрукти муляжі; наочний посібник «овочі»; заготовки для аплікації (банки, огірки, помідори), клей, серветки.

    хід заняття

    Вихователь вносить картину із зображенням городу і пропонує дітям розглянути. Хлопці на картині намальований город. Що росте на городі?

    Діти перераховують (помідори, огірки, буряк, редис, морква, капуста, картопля)

    вихователь: Правильно, одним словом це овочі. Овочі ростуть на грядках, але щоб вони виросли смачними і свіжими за ними треба доглядати, регулярно поливати і витягувати бур'яни. Давайте познайомимося з овочами? Але перш, ніж ми продовжимо нашу роботу, проведемо невелику фізкультхвилинки. Хлопці, виходьте на середину групи.

    вихователь: Наша физкультминутка називається «Город».

    Город у нас в порядку,

    Ми навесні скопали грядки (імітація роботи лопатою)

    Ми пололи город (нахили, руками дістати до підлоги)

    Поливали город (показати, як поливали)

    У лунках маленьких не густо

    Посадили ми капусту (сісти навпочіпки, обхопити руками коліна)

    Літо все вона товстіла,

    Розросталася вшир і вгору (повільно піднятися)

    А зараз їй тісно бідної

    Каже: «Відійди!» (Тупнути ногою в кінці фрази)

    А зараз давайте розкладемо картинки з овочами і подивимося, який город у нас вийшов (діти називають овочі на картинках).

    Хлопці я пропоную вам відгадати загадки про овочі, ви слухайте уважно і відгадуйте.

    Сидить дід, у сто шуб одягнений, хто його роздягає, той сльози проливає.

    Діти (цибуля)

    Сидить дівчина в темниці, а коса на вулиці.

    Діти (морква)

    Що за скрип? Що за хрест?

    Це що ще за кущ?

    Як же бути без хрускоту,

    Діти (капуста)

    вихователь: Молодці хлопці, а зараз давайте пограємо?

    Гра називається «Збираємо врожай»

    На підлозі овочі перемішалися з фруктами, ваше завдання розкласти овочі в одну вазу, а фрукти в іншу. Зробити це треба якомога швидше. (Звучить весела мелодія)

    вихователь: Молодці хлопці все правильно розклали! А ви хочете, щоб наші овочі збереглися взимку? Для цього треба їх законсервувати в банки. Сідайте швидше за столи і заповнюйте банки овочами. Хлопці, а які овочі ми будемо консервувати?

    Діти (помідори і огірки)

    А який помідор? (Круглий, соковитий, червоний)

    А який огірок? (Зелений, довгий, свіжий)

    В кінці діти розглядають свої роботи. Хлопці сьогодні ми з вами познайомилися, з різними овочами і мені хотілося б прочитати вам вірш:

    Щоб здоровим, сильним бути.

    Треба овочі любити.

    Всі без винятку

    У цьому немає сумніву!

    У кожному користь є і смак

    І вирішити я не беруся:

    Хто з них смачніше,

    Хто з них важливіше!

    юлія ильина
    Конспект НСД з ліплення в середній групі «Гриб»

    Муніципальне бюджетне дошкільний освітній заклад №3- дитячий садок загальнорозвиваючого виду

    Тула, Травнева, 11 тел / факс 48-62-95

    конспект

    безпосередньо - освітньої діяльності

    по ліплення

    в середній групі

    склала: вихователь групи № 10

    Ільїна Юлія Олександрівна

    Тема: « гриб»

    програмне зміст:

    1. Освітні завдання: Закріпити вміння ліпити знайомі предмети, використовуючи засвоєні прийоми (розкочування тіста прямими і круговими рухами, сплющивание долонями, ліплення пальцями для уточнення форми).

    2. Розвиваючі завдання: розвивати дрібну моторику рук, уяву, творчу самостійність.

    3. Виховні завдання: Виховувати акуратність, посидючість.

    інтеграція освітніх областей:

    соціалізація,

    безпеку,

    комунікація,

    устаткування:

    Демонстраційний матеріал - музика зі звуками природи, муляжі грибів, Фланелеграф, тісто, дошка для ліплення, Баночка з водою.

    Роздатковий матеріал - тісто, дошка для ліплення, Баночка з водою, серветка.

    Хід роботи:

    вихователь: Діти, відгадайте загадку:

    «Під сосною у доріжки

    хто стоїть серед трави?

    Ніжка є, але немає чобітків.

    Капелюшок є, немає голови »

    діти: Це гриб!

    вихователь: Правильно, це гриб. Подивіться, хлопці, куди це ми з вами потрапили?

    діти: Ми потрапили в ліс.

    вихователь: Діти, а кого можна зустріти в лісі?

    діти: У лісі можна зустріти диких тварин: Лисицю, зайця, ведмедя, вовка ...

    вихователь: Хлопці, а хто ще живе в лісі?

    діти: У лісі живуть птахи.

    вихователь: А що росте в лісі?

    діти: У лісі ростуть дерева, трава, кущі, ягоди, горіхи, гриби.

    вихователь: А зараз, діти, я пропоную вам розім'яти наші пальчики. Дивіться і повторюйте за мною.

    пальчикова гра «Зберу гриби»

    Я корзину в ліс беру, показують подив, розводять

    там гриби я зберу. руки в сторони

    Дивується мій друг:

    «Скільки тут грибів навколо

    Красноголовець, маслюк, по черзі згинають пальчики

    Підберезовик, опеньок, пальчики на обох руках, починаючи

    Боровик, лисичка, груздь - з мізинця правої руки.

    Чи не грають в хованки нехай!

    Рижики, вовнянки

    Знайду я на узліссі.

    Повертаюся я додому,

    Усе гриби несу з собою.

    А мухомор не поніс. Великий палець лівої руки отстав-

    Нехай залишиться в лісі! ляють, загрожують йому.

    вихователь: Молодці, все старалися! А тепер я пропоную вам пограти в гру. гра називається «Хованки». подивіться: Перед вами зображення лісу і вам треба відповісти, де виріс гриб. Всім зрозуміло? (Вихователь міняє місце розташування гриба) .

    діти: Гриб виріс перед ялиною, На пні, за кущем, під березою.

    вихователь: Молодці! Сподобалася гра? А тепер, діти, візьміть по донному грибу і розгляньте його. Скажіть, чим вони схожі?

    діти: У грибів є капелюшок і ніжка.

    вихователь: Правильно, діти! А чим вони відрізняються?

    діти: гриби різного кольору і розміру.

    вихователь: Правильно, діти! Я вам пропоную зліпити такі гриби з тіста. Спочатку треба виліпити ніжку гриба. Для цього я беру шматок тіста і ділю його на дві частини. Одну частину відкладаю в сторону, а іншу розкочують між долонь вперед рухами вперед - назад. Ось так. У мене вийшла ніжка гриба. Тепер беру іншу частину тесту, кладу її на одну долоню інший накриваю і круговими рухами скачують куля. Ось так. Для того щоб вийшла капелюшок, треба покласти шар між долонями і розплющити. Ось так. Тепер треба змочити водою місце з'єднання капелюшки і ніжки і з'єднати. Ось так. У мене вийшов ось такий гарний гриб. Діти, всім зрозуміло? З чого ми починаємо ліплення? (Ще раз уточнити поетапність виготовлення) Можете приступати до ліплення.

    Самостійна діяльність дітей, за необхідності надавати допомогу.

    вихователь: Діти, подивіться, скільки грибів виросло в нашому лісі. Всі красиві і не схожі один на одного. Сьогодні всі старалися і були дуже уважні.

    Конспект НСД з ліплення в середній групі «Гриби»
    Мета: Розширити уявлення дітей про основні ознаки пори року, вміння самостійно знаходити їх. Узагальнити та закріпити отримані знання про грибах, навчитися ліпити гриби.
    завдання:
    вчити дітей відповідати на поставлені запитання.
    збагачувати словниковий запас.
    сприяти збагаченню знань дітей про осінь, грибах.
    розвивати творчу уяву, фантазію.
    виховувати інтерес до занять з ліплення.
    закріпити вміння ліпити знайомі предмети, використовуючи засвоєні прийоми ліплення (розкочування пластиліну прямими і круговими рухами, сплющивание долонями, ліплення пальцями для уточнення форми).
    розвивати дрібну моторику рук, уяву, творчу самостійність.
    виховувати акуратність, посидючість.
    доставити дітям радість і задоволення від ліплення пластиліном.
    Інтеграція освітніх областей:
    соціалізація,
    безпеку,
    комунікація,
    музика.
    Попередня робота:
    розглядання буклету «Гриби»,
    бесіда «Їстівні та неїстівні гриби»,
    відгадування загадок про гриби.
    устаткування:
    лялька «Королева осінь», аудіозапис пісні «Осінь в лісі», музика зі звуками природи, муляжі грибів, набір картинок «Гриби», пластилін, дошки для ліплення, картинки їжачка і белкі.Ход освітньої діяльності:
    Вихователь: Хлопці, ви хочете відправитися на прогулянку в осінній ліс? А на чому можна поїхати в ліс? (На велосипеді, на автобусі, на машині, на електричці, на поїзді). Що потрібно взяти з собою, коли вирушаєш у осінній ліс? Тоді давайте візьмемо з собою кошик, може, знайдемо там їстівні гриби. Сідаємо в веселий поїзд і вирушаємо в ліс.
    Діти будуються в паровозик, рухаються по групі і співають пісеньку «Ось поїзд наш їде».
    Вихователь: Ось ми і приїхали в осінній ліс. А що росте в лісі?
    Діти: У лісі ростуть дерева, трава, квіти, кущі, ягоди, горіхи, гриби.
    Подивіться, як тут красиво, дерева одягли різнобарвні сукні, на горобинах червоніють стиглі ягоди, на ліщині висять горіхи. Давайте підійдемо до дерева і розглянемо його, листя осінь забарвила в жовтий, червоний колір. Як називається це дерево? А які ще дерева ви знаєте?
    Вихователь: Діти, а кого можна зустріти в лісі?
    Діти: У лісі можна зустріти диких тварин: лисицю, зайця, білку, ведмедя, вовка ...
    Вихователь: Хлопці, а хто ще живе в лісі, подивіться на дерево.
    Діти: У лісі живуть птахи (дятел, зозуля, сорока та ін.)
    Вихователь: А що росте в лісі?
    Діти: У лісі ростуть дерева, трава, кущі, ягоди, горіхи, гриби.
    В цей час звучить запис пташиних голосів, шуму лісу. Вихователь в цей час розставляє під дерево гриби.
    Вихователь: Діти, відгадайте загадку:
    «Під сосною у доріжки Крізь землю пройшов
    Хто стоїть серед трави? Червону шапочку знайшов.
    Ніжка є, але немає чобітків.
    Капелюшок є, немає голови »
    Діти: Це гриб!
    Вихователь: Давайте пограємо.
    Пальчикова гра «Зберу гриби»
    Я корзину в ліс беру, показують подив, розводять
    Там гриби я зберу. руки в сторони
    Дивується мій друг:
    «Скільки тут грибів навколо!»
    Красноголовець, маслюк, по черзі згинають пальчики
    Підберезовик, опеньок, пальчики на обох руках, починаючи
    Боровик, лисичка, груздь - з мізинця правої руки.
    Чи не грають в хованки нехай!
    Рижики, вовнянки
    Знайду я на узліссі.
    Повертаюся я додому,
    Всі гриби несу з собою.
    А мухомор не поніс.
    Нехай залишиться в лісі!
    Вихователь: Подивіться хлопці, які гриби можна знайти в лісі, де вони ростуть, де їх можна зустріти?
    Діти: Називають гриби, зображені на картках. Гриб виріс перед ялиною, на пні, за кущем, під березою.
    Вихователь: Молодці. Хлопці, а які гриби збирати не можна?
    А давайте ми з вами пограємо в гру «Грибна кошик», поки звучить музика, зберемо в кошик все їстівні гриби. Ось зараз перевіримо, що ви поклали. Тепер у нас повна корзина грибів, можна повертатися додому.
    Діти будуються в паровозик, співають пісеньку і повертаються в дитячий сад, сідають за столи.
    Лунає стук у двері.
    Вихователь: Хто ж до нас прийшов? Так це ж королева «Осінь» до нас в гості прийшла. Звучить аудіозапис пісні «Осінь в лісі».
    Вихователь вносить ляльку осінь.
    Хлопці, королева «Осінь» просить допомогти їй, гуляючи по лісі, вона помітила, що мало грибів залишилося в лісі. А попереду ще довга зима, важко доведеться лісовим звірам, голодно. Ось і просить королева «Осінь», щоб ми допомогли їй, подбали про друзів наших менших, наліпили різних грибів.
    Діти: Звичайно, допоможемо.
    Вихователь: А тепер, діти, візьміть по одному грибу і розгляньте його. Скажіть, чим вони схожі?
    Діти: У грибів є капелюшок і ніжка.
    Вихователь: Правильно, діти! А чим вони відрізняються?
    Діти: Гриби різного кольору і розміру, називаються по-різному.
    Вихователь: Правильно, діти! Я вам пропоную зліпити такі гриби з пластиліну. Спочатку треба виліпити ніжку гриба. Для цього я беру шматок пластиліну і ділю його на дві частини. Одну частину відкладаю в сторону, а іншу розкочують між долонь вперед рухами вперед - назад. Ось так. У мене вийшла ніжка гриба. Тепер беру іншу частину пластиліну, кладу його на одну долоню інший накриваю і круговими рухами скачують куля. Ось так. Для того щоб вийшла капелюшок, треба покласти шар між долонями і розплющити. Ось так. Тепер треба з'єднати капелюшок і ніжку. Ось так. У мене вийшов ось такий гарний гриб. Діти, всім зрозуміло? З чого ми починаємо ліплення? (Ще раз уточнити етапи виготовлення) Можете приступати до ліплення.
    Вихователь: Діти, не забувайте, що гриби бувають різні за кольором. У мухомора червона капелюшок з білими цятками, у сироїжки рожеві і зелені капелюшки, білий гриб з коричневою капелюшком.
    Самостійна діяльність дітей, за необхідності надавати допомогу.
    Вихователь: Діти, ви дуже порадували королеву «Осінь», у вас такі гарні гриби вийшли, тепер грибів всім вистачить. Королева "Осінь" говорить всім до побачення, що їй пора в ліс повертатися, там у неї ще багато справ.
    Вихователь: Діти, подивіться, скільки грибів виросло в нашому лісі. Всі красиві і не схожі один на одного. Сьогодні всі старалися і були дуже уважні. Давайте розмістимо гриби на галявині.

    завдання:

    • Закріплювати вміння ліпити знайомі предмети, використовувати знайомі прийоми: розкочування пластиліну прямими і колоподібними рухами, сплющивания долонями.
    • Вчити ліплення пальцями для уточнення форми.
    • Підводити до образної оцінки роботи.

    Матеріал: Презентація «Гриби» , Картинки і муляжі грибів, пластилін, дошка для ліплення, макет осіннього лісу, м'яч, серветки сухі і вологі

    Хід роботи:

    Вихователь: Хлопці я пропоную, вам відгадати загадки (Вихователь використовує ІКТ з презентацією «Гриби» )

    вихователь:

    Виріс він в березняку.
    Носить капелюх на нозі.
    Зверху лист до нього прилип.
    Ви впізнали?

    Діти: Це гриб!
    вихователь:
    У м'якій травичці на узліссі
    Усюди руденькі вушка.

    золотисті сестрички
    Називаються ...
    Діти: Лисички
    вихователь:

    Точки білі на червоному -
    Отруйний гриб, небезпечний.
    Ні до чого тут розмова -
    Чи не зривайте ...

    Діти: Мухомор

    вихователь:

    Він в осичняку народиться,
    Як в траві ні причаїться,
    Все одно його знайдемо:
    Капелюх червона на ньому.

    Діти: Красноголовець

    Вихователь: Правильно, це гриби. А де ж ростуть гриби?

    Діти: У лісі.

    Вихователь: Діти, а чи всі гриби можна збирати в лісі?

    Діти: Ні

    Вихователь: Давайте, згадаємо, які гриби їстівні і неїстівні

    Гра з м'ячем «Їстівний, неїстівний»

    Вихователь: Молодці, всі згадали.

    Вихователь: Молодці! Хлопці, візьміть по одному грибу уважно розгляньте їх і скажіть, чим вони схожі?

    Діти: У грибів є ніжка і капелюшок.

    Вихователь: Правильно, діти! А чим вони відрізняються?

    Діти: Гриби бувають різних розмірів і різних кольорів.

    Вихователь: Правильно, діти! Я сьогодні вам пропоную зліпити гриби з пластиліну. Спочатку я вам розповім, як треба ліпити гриби. Спочатку я буду ліпити ніжку гриба, беру шматок пластиліну розкочують між долонь рухами вперед - назад. Ось так вийшла ніжка гриба. Щоб зробити шапку гриба я беру інший шматок пластилін, кладу на долоню розгортають його круговими рухами, щоб вийшов кулю, потім цю кулю треба покласти між долонями і розплющити. Ось так. Тепер я з'єднаю шапку і ніжку, ось такий гарний гриб у мене вийшов. Як називається цей гриб? (Красноголовець) Хлопці, вам все зрозуміло? Можете приступати до ліплення. Але, перш за все, я пропоную вам розім'яти наші пальчики. Дивіться і повторюйте за мною.

    пальчикова гімнастика «Йшла ворона через поле»

    Йшла ворона через поле,
    Шість грибів несла в подолі:
    Сироїжку, боровик,
    красноголовець,

    Груздь, опеньок, печериця,
    Хто не бачив - вийди геть!

    Самостійна діяльність дітей, за необхідності надавати допомогу.

    Вихователь: Хлопці, подивіться які у нас гарні гриби вийшли. Іллюша розкажи, якими рухами долонь ми ліпили гриби? (Прямими і круговими) Рома нам розповість з яких частин складається гриб (Ніжка і капелюшок) А Саша покаже які гриби ми зліпили (Красноголовець, підберезник). Діти оформляють виставку творчих робіт «Гриби» .

    Динара Ермуканова
    Конспект заняття з ліплення в середній групі «Гриби»

    Конспект заняття з ліплення в середній групі

    на тему:

    « гриби»

    програмне зміст: Закріплювати вміння дітей ліпити знайомі предмети, використовуючи засвоєні раннє прийоми ліплення(Розкочування глини прямими і колоподібними рухами, сплющивание долонями, ліплення пальцями) Для уточнення форми.

    хід безпосередній освітньої діяльності:

    вихователь: -Хлопці, до нас в групу прийшов лист. Цікаво від кого? Зараз прочитаємо. Цей лист надіслав нам їжачок з лісу. Він просить про допомогу, у його мами день народження. Він хоче приготувати їй подарунок грибочки, Т. К. Вона їх дуже любить, але не встигає. Хлопці, допоможемо? (Так)

    Вихователь читає вірш Г. Лагздинь

    «Розповідь грибника»

    Під осики, під дуби,

    нині ховаються гриби,

    Під берези і під ялинки

    Під листочки і голки,

    Білоног і гожі,

    Один на одного так схожі,

    Ніби в поспіху, в страшному поспіху

    Розбіглися сироїжки ....

    Вихователь пропонує, дітям згадати якісь гриби вони знають.

    Хлопці, подивіться, у мене теж є гриб(дістає гриб, Виконаний з пластиліну). Давайте його розглянемо з яких частин складається гриб(Капелюшок і ніжка).

    Правильно. На яку фігуру схожа капелюшок (Блін, тарілочка)

    Правильно, хлопці, а на яку форму схожа ніжка? (Валик, циліндр).

    фіз хвилинка

    А, зараз ми відпочинемо. Встали в коло.

    Ми ногами топ, топ

    Ми руками хлоп, хлоп

    Ми очима мить, мить

    Ми плечима чик, чик

    Раз туди, два туди

    Повернись навколо себе.

    Хлопці проходимо на свої місця. (За столи)

    2. Показ вихователем послідовності роботи.

    -Ножка: Беремо шматочок пластиліну і робимо ніжку гріба- розгортаємо валик.

    -капелюшки: Беремо шматочок пластиліну і ліпимо шляпку- розгортаємо куля, сплющуємо і витягуємо, щоб вийшла чаша. Обов'язково в середині капелюшки робимо поглиблення для ніжки.

    - З'єднуємо: Дві деталі, капелюшок і ножку- гриб готовий!

    Самостійна діяльність дітей.

    3. Хлопці, які ви в мене молодці допомогли їжаку, тепер вони всю зиму будуть ласувати з мамою грибами. діти складають гриби в кошик.

    Всі подарунки ми відправимо поштою.

    Публікації по темі:

    А Ви любите гриби? Особисто я обожнюю! Я дуже люблю ходити в ліс за грибами. Люблю їх фотографувати. Малята-здоровані! Грузді Білий.

    Бесіда «Діти лісу - гриби» Бесіда «Діти» лісу (гриби) Мета: Ознайомити з різноманітністю грибів, що ростуть в лісах Волгоградської області. Сформувати уявлення.

    Конспект НСД «Гриби для їжачка» Конспект НСД «Гриби для їжачка» Орієнтовна основна загальноосвітня програма: ВІД НАРОДЖЕННЯ ДО ШКОЛИ під редакцією Н. Є. Веракси, Т. С.

    Конспект продуктивної діяльності в другій молодшій групі. Ліплення з пластиліну «Мишка» Завдання: -Вчити передавати в ліпленні схожість і характерні особливості мишки; -закріпити прийоми ліплення тулуба (скочування великої кулі, невеликих.

    Конспект заняття. Ліплення. тема: Лісові грибочки Заняття ліпленням з пластиліну «Лісові грибочки» розвиває у дітей дрібну моторику рук. Виконані.

    Ось і осінь настала, а значить прийшла пора збирати овочі, фрукти, гриби. Я вирішила зробити аплікацію грибів з круп, доступний матеріал, розвиває.

    Схожі статті